C0402C473Z9VACTU
KEMETKEMET
C0402C473Z9VACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0402C473Z9VACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.047UF 6.3V Y5V 0402
Ngā Rauemi: C0402C473Z9VACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0402C473Z9VACTU
Tau Wae C0402C473Z9VACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.047UF 6.3V Y5V 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1213082 pcs Pepa Raraunga C0402C473Z9VACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui -20%, +80%
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Te Tae Tema Y5V (F)
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa C0402C473Z9VAC
C0402C473Z9VAC7867
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF -20%, +80% 6.3V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0402 (1005 Metric)
Te kaha 0.047µF Nga tono General Purpose