C0402C271J8RACTU
KEMETKEMET
C0402C271J8RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0402C271J8RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 270PF 10V X7R 0402
Ngā Rauemi: C0402C271J8RACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0402C271J8RACTU
Tau Wae C0402C271J8RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 270PF 10V X7R 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 500478 pcs Pepa Raraunga C0402C271J8RACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa C0402C271J8RAC
C0402C271J8RAC7867
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 48 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 270pF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) Te kaha 270pF