C0402C270F8GACTU
KEMETKEMET
C0402C270F8GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0402C270F8GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 27PF 10V NP0 0402
Ngā Rauemi: C0402C270F8GACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0402C270F8GACTU
Tau Wae C0402C270F8GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 27PF 10V NP0 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 120963 pcs Pepa Raraunga C0402C270F8GACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa C0402C270F8GAC
C0402C270F8GAC7867
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 27pF ±1% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Te kaha 27pF