C0402C223M5REC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0402C223M5REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0402 22NF 50V X7R 20%
Ngā Rauemi: C0402C223M5REC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0402C223M5REC
Tau Wae C0402C223M5REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0402 22NF 50V X7R 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 466901 pcs Pepa Raraunga C0402C223M5REC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
Te kaha 0.022µF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0402C223M5RECAUTO
C0402C223M5RECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0402 22NF 50V X7R 20%
I roto i te taonga: 3258417 pcs
Tikiake: C0402C223M5RECAUTO.pdf
RFQ
C0402C223M5RACTU
C0402C223M5RACTU
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.022UF 50V X7R 0402
I roto i te taonga: 3997344 pcs
Tikiake: C0402C223M5RACTU.pdf
RFQ
C0402C223M5REC7411
C0402C223M5REC7411
Tikiake: C0402C223M5REC7411.pdf
C0402C223M5REC7867
C0402C223M5REC7867