C0402C222F3GEC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0402C222F3GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0402 2.2NF 25V C0G 1%
Ngā Rauemi: C0402C222F3GEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0402C222F3GEC
Tau Wae C0402C222F3GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0402 2.2NF 25V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 250671 pcs Pepa Raraunga C0402C222F3GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Te kaha 2200pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0402C221M8HAC7867
C0402C221M8HAC7867
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0402 220PF 10V ULTRA STA
I roto i te taonga: 3407129 pcs
Tikiake: C0402C221M8HAC7867.pdf
RFQ
C0402C222F3JAC7867
C0402C222F3JAC7867
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 2200PF 25V U2J 0402
I roto i te taonga: 473821 pcs
Tikiake: C0402C222F3JAC7867.pdf
RFQ
C0402C222F3GECAUTO
C0402C222F3GECAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0402 2.2NF 25V C0G 1%
Tikiake: C0402C222F3GECAUTO.pdf
C0402C222F3GECAUTO7411
C0402C222F3GECAUTO7411