C0402C153J4REC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0402C153J4REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0402 15NF 16V X7R 5%
Ngā Rauemi: C0402C153J4REC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0402C153J4REC
Tau Wae C0402C153J4REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0402 15NF 16V X7R 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 464171 pcs Pepa Raraunga C0402C153J4REC.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
Te kaha 0.015µF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0402C153J4RACTU
C0402C153J4RACTU
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.015UF 16V X7R 0402
I roto i te taonga: 756592 pcs
Tikiake: C0402C153J4RACTU.pdf
RFQ
C0402C153J4RECAUTO
C0402C153J4RECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0402 15NF 16V X7R 5%
I roto i te taonga: 2828790 pcs
Tikiake: C0402C153J4RECAUTO.pdf
RFQ
C0402C153J4REC7411
C0402C153J4REC7411
Tikiake: C0402C153J4REC7411.pdf
C0402C153J4RECAUTO7411
C0402C153J4RECAUTO7411