C0402C152F5GEC
Hua Hua
Tau Wae: C0402C152F5GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0402 1.5NF 50V C0G 1%
Ngā Rauemi: C0402C152F5GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0402C152F5GEC
Tau Wae C0402C152F5GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0402 1.5NF 50V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 300445 pcs Pepa Raraunga C0402C152F5GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Te kaha 1500pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0402C152F5JACAUTO
C0402C152F5JACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1500PF 50V U2J 0402
I roto i te taonga: 387899 pcs
Tikiake: C0402C152F5JACAUTO.pdf
RFQ
C0402C152F5GECAUTO7411
C0402C152F5GECAUTO7411
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0402 1.5NF 50V C0G 1%
I roto i te taonga: 1928034 pcs
Tikiake: C0402C152F5GECAUTO7411.pdf
RFQ
C0402C152F4HAC7867
C0402C152F4HAC7867
Whakaahuatanga: CAP CER 0402 1.5NF 16V ULTRA STA
Tikiake: C0402C152F4HAC7867.pdf
C0402C152F5GECAUTO
C0402C152F5GECAUTO
Tikiake: C0402C152F5GECAUTO.pdf
C0402C152F5GEC7411
C0402C152F5GEC7411