| Tau Wae | C0402C151J5GACTU | Kaihanga | KEMET |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0402 | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 3519094 pcs | Pepa Raraunga | C0402C151J5GACTU.pdf |
| Putanga - Kua tohua | 50V | Te manawanui | ±5% |
| Te matotoru (Max) | 0.022" (0.55mm) | Te Tae Tema | C0G, NP0 |
| Rahi / Rahi | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) | Raupapa | C |
| Ratonga | - | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C | Momo Tae | Surface Mount, MLCC |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Te Tae Kaituku Taeke | 54 Weeks |
| Te Kāhua Ara | - | Te Whakahaere Arataki | - |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant | Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | Low ESL | Raatau Kore | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 150pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) | Te kaha | 150pF |