C0402C102FMGEC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0402C102FMGEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0402 1NF 63V C0G 1%
Ngā Rauemi: C0402C102FMGEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0402C102FMGEC
Tau Wae C0402C102FMGEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0402 1NF 63V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 262166 pcs Pepa Raraunga C0402C102FMGEC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Te kaha 1000pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0402C102F5JAC7867
C0402C102F5JAC7867
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1000PF 50V U2J 0402
I roto i te taonga: 400687 pcs
Tikiake: C0402C102F5JAC7867.pdf
RFQ
C0402C102FMGEC7411
C0402C102FMGEC7411
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0402 1NF 63V C0G 1%