C0402C101G5GACTU
KEMETKEMET
C0402C101G5GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0402C101G5GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0402
Ngā Rauemi: C0402C101G5GACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0402C101G5GACTU
Tau Wae C0402C101G5GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 177240 pcs Pepa Raraunga C0402C101G5GACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa 399-11111-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 52 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Te kaha 100pF