C0402C100D3GACTU
KEMETKEMET
C0402C100D3GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0402C100D3GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 10PF 25V NP0 0402
Ngā Rauemi: C0402C100D3GACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0402C100D3GACTU
Tau Wae C0402C100D3GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 10PF 25V NP0 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 811176 pcs Pepa Raraunga C0402C100D3GACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±0.5pF
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa C0402C100D3GAC
C0402C100D3GAC7867
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Te kaha 10pF Nga tono General Purpose