C0201C390J3GACTU
KEMETKEMET
C0201C390J3GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0201C390J3GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 39PF 25V C0G/NP0 0201
Ngā Rauemi: C0201C390J3GACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0201C390J3GACTU
Tau Wae C0201C390J3GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 39PF 25V C0G/NP0 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6071441 pcs Pepa Raraunga C0201C390J3GACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.013" (0.33mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa 399-8936-2
C0201C390J3GAC
C0201C390J3GAC7867
C0201C390J3GACTU-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 39pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) Te kaha 39pF