B76006B1079M070
KEMETKEMET
B76006B1079M070 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B76006B1079M070
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 100UF 6.3V 3528
Ngā Rauemi: B76006B1079M070.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B76006B1079M070
Tau Wae B76006B1079M070 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 100UF 6.3V 3528 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4814 pcs Pepa Raraunga B76006B1079M070.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa B760 Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 495-2295-1 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 70 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm
Te kaha 100µF