ALS81P103NT450
KEMETKEMET
ALS81P103NT450 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS81P103NT450
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: ALS81P103NT450.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS81P103NT450
Tau Wae ALS81P103NT450 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1154 pcs Pepa Raraunga ALS81P103NT450.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.031" Dia (77.00mm)
Raupapa ALS81 Ripple Current @ Low Frequency 18.8A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 26.1A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 14 mOhms Teitei - Tae (Max) 8.740" (222.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 21 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 10000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 21 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 10000µF Nga tono General Purpose