ALS81G752NJ350
KEMETKEMET
ALS81G752NJ350 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS81G752NJ350
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 7500UF 20% 350V SCREW
Ngā Rauemi: ALS81G752NJ350.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS81G752NJ350
Tau Wae ALS81G752NJ350 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 7500UF 20% 350V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1874 pcs Pepa Raraunga ALS81G752NJ350.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.031" Dia (77.00mm)
Raupapa ALS81 Ripple Current @ Low Frequency 14.3A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 20.5A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 19 mOhms Teitei - Tae (Max) 4.606" (117.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 29 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 7500µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 29 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 7500µF Nga tono General Purpose