ALS81G512NP500
KEMETKEMET
ALS81G512NP500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS81G512NP500
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 5100UF 20% 500V SCREW
Ngā Rauemi: ALS81G512NP500.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS81G512NP500
Tau Wae ALS81G512NP500 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 5100UF 20% 500V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1147 pcs Pepa Raraunga ALS81G512NP500.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.031" Dia (77.00mm)
Raupapa ALS81 Ripple Current @ Low Frequency 14.4A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 21.5A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 36 mOhms Teitei - Tae (Max) 5.827" (148.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 48 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 5100µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 48 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 5100µF Nga tono General Purpose