ALS80H622KF200
KEMETKEMET
ALS80H622KF200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS80H622KF200
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6200UF 20% 200V SCREW
Ngā Rauemi: ALS80H622KF200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
96 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS80H622KF200
Tau Wae ALS80H622KF200 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 6200UF 20% 200V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4573 pcs Pepa Raraunga ALS80H622KF200.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa ALS80 Ripple Current @ Low Frequency 9.6A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 14.4A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.874" (22.20mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 35 mOhms Teitei - Tae (Max) 4.213" (107.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 49 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 6200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 49 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 6200µF Nga tono General Purpose