ALS80H272QC450
KEMETKEMET
ALS80H272QC450 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS80H272QC450
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2700UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: ALS80H272QC450.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
48 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS80H272QC450
Tau Wae ALS80H272QC450 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 2700UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2415 pcs Pepa Raraunga ALS80H272QC450.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa ALS80 Ripple Current @ Low Frequency 9.7A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 15.7A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 43 mOhms Teitei - Tae (Max) 2.717" (69.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 66 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 2700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 66 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 2700µF Nga tono General Purpose