ALS80A302KF350
KEMETKEMET
ALS80A302KF350 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS80A302KF350
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3000UF 20% 350V SCREW
Ngā Rauemi: ALS80A302KF350.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
96 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS80A302KF350
Tau Wae ALS80A302KF350 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 3000UF 20% 350V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4457 pcs Pepa Raraunga ALS80A302KF350.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa ALS80 Ripple Current @ Low Frequency 8.4A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 14.3A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.874" (22.20mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 35 mOhms Teitei - Tae (Max) 4.213" (107.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 58 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 3000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 58 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 3000µF Nga tono General Purpose