ALS80A272LM500
KEMETKEMET
ALS80A272LM500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS80A272LM500
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
Ngā Rauemi: ALS80A272LM500.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS80A272LM500
Tau Wae ALS80A272LM500 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1935 pcs Pepa Raraunga ALS80A272LM500.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa ALS80 Ripple Current @ Low Frequency 10.5A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 18.8A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 1.122" (28.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 60 mOhms Teitei - Tae (Max) 5.236" (133.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 80 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 2700µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 80 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 2700µF Nga tono General Purpose