ALS80A124KE025
KEMETKEMET
ALS80A124KE025 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS80A124KE025
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 120000UF 20% 25V SCREW
Ngā Rauemi: ALS80A124KE025.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
96 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS80A124KE025
Tau Wae ALS80A124KE025 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 120000UF 20% 25V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6060 pcs Pepa Raraunga ALS80A124KE025.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa ALS80 Ripple Current @ Low Frequency 15.2A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 16.4A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.874" (22.20mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 17 mOhms Teitei - Tae (Max) 3.307" (84.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 18 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 120000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 18 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 120000µF Nga tono General Purpose