ALS71U104NT100
KEMETKEMET
ALS71U104NT100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS71U104NT100
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100000UF 20% 100V SCREW
Ngā Rauemi: ALS71U104NT100.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS71U104NT100
Tau Wae ALS71U104NT100 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 100000UF 20% 100V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1327 pcs Pepa Raraunga ALS71U104NT100.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.031" Dia (77.00mm)
Raupapa ALS71 Ripple Current @ Low Frequency 32.6A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 34.4A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 9 mOhms Teitei - Tae (Max) 8.740" (222.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 8 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 100000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 100000µF Nga tono General Purpose