ALS71H562QM550
KEMETKEMET
ALS71H562QM550 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS71H562QM550
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 5600UF 20% 550V SCREW
Ngā Rauemi: ALS71H562QM550.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS71H562QM550
Tau Wae ALS71H562QM550 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 5600UF 20% 550V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1188 pcs Pepa Raraunga ALS71H562QM550.pdf
Putanga - Kua tohua 550V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa ALS71 Ripple Current @ Low Frequency 17.8A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 24.8A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 72 mOhms Teitei - Tae (Max) 5.236" (133.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 83 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 5600µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 83 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 5600µF Nga tono General Purpose