ALS71H183QS400
KEMETKEMET
ALS71H183QS400 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS71H183QS400
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 18000UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: ALS71H183QS400.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 855 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 855 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS71H183QS400
Tau Wae ALS71H183QS400 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 18000UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 855 pcs Pepa Raraunga ALS71H183QS400.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa ALS71 Ripple Current @ Low Frequency 27.8A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 37A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 10 mOhms Teitei - Tae (Max) 7.717" (196.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 13 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 18000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 18000µF Nga tono General Purpose