ALS70P363NT200
KEMETKEMET
ALS70P363NT200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS70P363NT200
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 36000UF 20% 200V SCREW
Ngā Rauemi: ALS70P363NT200.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS70P363NT200
Tau Wae ALS70P363NT200 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 36000UF 20% 200V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1203 pcs Pepa Raraunga ALS70P363NT200.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.031" Dia (77.00mm)
Raupapa ALS70 Ripple Current @ Low Frequency 26.2A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 30.5A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 12 mOhms Teitei - Tae (Max) 8.740" (222.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 14 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 36000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 14 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 36000µF Nga tono General Purpose