ALS70H912MF250
KEMETKEMET
ALS70H912MF250 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS70H912MF250
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 9100UF 20% 250V SCREW
Ngā Rauemi: ALS70H912MF250.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS70H912MF250
Tau Wae ALS70H912MF250 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 9100UF 20% 250V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2443 pcs Pepa Raraunga ALS70H912MF250.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.598" Dia (66.00mm)
Raupapa ALS70 Ripple Current @ Low Frequency 15.8A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 22.7A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.122" (28.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 22 mOhms Teitei - Tae (Max) 4.213" (107.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 31 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 9100µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 31 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 9100µF Nga tono General Purpose