ALS70H512KF250
KEMETKEMET
ALS70H512KF250 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS70H512KF250
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 5100UF 20% 250V SCREW
Ngā Rauemi: ALS70H512KF250.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
96 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS70H512KF250
Tau Wae ALS70H512KF250 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 5100UF 20% 250V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4894 pcs Pepa Raraunga ALS70H512KF250.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa ALS70 Ripple Current @ Low Frequency 10.6A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 16.2A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.874" (22.20mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 36 mOhms Teitei - Tae (Max) 4.213" (107.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 53 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 5100µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 53 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 5100µF Nga tono General Purpose