ALS70H154QH063
KEMETKEMET
ALS70H154QH063 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS70H154QH063
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150000UF 20% 63V SCREW
Ngā Rauemi: ALS70H154QH063.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
48 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS70H154QH063
Tau Wae ALS70H154QH063 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 150000UF 20% 63V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2233 pcs Pepa Raraunga ALS70H154QH063.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa ALS70 Ripple Current @ Low Frequency 31.3A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 33.3A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 9 mOhms Teitei - Tae (Max) 3.937" (100.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 8 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 150000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 150000µF Nga tono General Purpose