ALS70H123MF200
KEMETKEMET
ALS70H123MF200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS70H123MF200
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 12000UF 20% 200V SCREW
Ngā Rauemi: ALS70H123MF200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
48 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS70H123MF200
Tau Wae ALS70H123MF200 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 12000UF 20% 200V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3180 pcs Pepa Raraunga ALS70H123MF200.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.598" Dia (66.00mm)
Raupapa ALS70 Ripple Current @ Low Frequency 16.8A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 22.7A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.122" (28.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 22 mOhms Teitei - Tae (Max) 4.213" (107.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 29 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 12000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 29 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 12000µF Nga tono General Purpose