ALS70A753KE040
KEMETKEMET
ALS70A753KE040 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS70A753KE040
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 75000UF 20% 40V SCREW
Ngā Rauemi: ALS70A753KE040.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS70A753KE040
Tau Wae ALS70A753KE040 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 75000UF 20% 40V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7035 pcs Pepa Raraunga ALS70A753KE040.pdf
Putanga - Kua tohua 40V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa ALS70 Ripple Current @ Low Frequency 17A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 18.6A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 399-14325
A390LH753M040A
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.874" (22.20mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 16 mOhms
Teitei - Tae (Max) 3.307" (84.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 18 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 75000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 18 mOhm @ 100Hz 18000 Hrs @ 85°C Te kaha 75000µF