ALS70A622NJ450
KEMETKEMET
ALS70A622NJ450 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS70A622NJ450
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6200UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: ALS70A622NJ450.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS70A622NJ450
Tau Wae ALS70A622NJ450 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 6200UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2085 pcs Pepa Raraunga ALS70A622NJ450.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.031" Dia (77.00mm)
Raupapa ALS70 Ripple Current @ Low Frequency 15.9A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 22.9A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 399-14363
A390TN622M450A
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 25 mOhms
Teitei - Tae (Max) 4.606" (117.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 36 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 6200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 36 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 85°C Te kaha 6200µF