ALS70A471DB500
KEMETKEMET
ALS70A471DB500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS70A471DB500
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 500V SCREW
Ngā Rauemi: ALS70A471DB500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS70A471DB500
Tau Wae ALS70A471DB500 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 500V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11160 pcs Pepa Raraunga ALS70A471DB500.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.417" Dia (36.00mm)
Raupapa ALS70 Ripple Current @ Low Frequency 3.1A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 6A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 399-14319
A390FD471M500A
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 11000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.504" (12.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 399 mOhms
Teitei - Tae (Max) 2.520" (64.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 531 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 531 mOhm @ 100Hz 11000 Hrs @ 85°C Te kaha 470µF