ALS70A362QC450
KEMETKEMET
ALS70A362QC450 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS70A362QC450
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3600UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: ALS70A362QC450.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS70A362QC450
Tau Wae ALS70A362QC450 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 3600UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2819 pcs Pepa Raraunga ALS70A362QC450.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa ALS70 Ripple Current @ Low Frequency 11.8A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 17.5A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 399-14380
A390UE362M450A
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 41 mOhms
Teitei - Tae (Max) 2.717" (69.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 61 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 3600µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 61 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 85°C Te kaha 3600µF