ALS70A135QT025
KEMETKEMET
ALS70A135QT025 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS70A135QT025
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1.3F 20% 25V SCREW
Ngā Rauemi: ALS70A135QT025.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS70A135QT025
Tau Wae ALS70A135QT025 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 1.3F 20% 25V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1192 pcs Pepa Raraunga ALS70A135QT025.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa ALS70 Ripple Current @ Low Frequency 42.9A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 43.5A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 399-14373
A390UW135M025A
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 7 mOhms
Teitei - Tae (Max) 8.740" (222.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 5 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 1.3F 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 85°C Te kaha 1.3F