ALS41A102KF400
KEMETKEMET
ALS41A102KF400 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALS41A102KF400
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: 1.ALS41A102KF400.pdf2.ALS41A102KF400.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALS41A102KF400
Tau Wae ALS41A102KF400 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4827 pcs Pepa Raraunga 1.ALS41A102KF400.pdf2.ALS41A102KF400.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa ALS41 Ripple Current @ Low Frequency 5.6A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 12.3A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 399-7528
A441LM102M400A
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.874" (22.20mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 81 mOhms
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 124 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 124 mOhm @ 100Hz 7000 Hrs @ 105°C Te kaha 1000µF