ALF40G682KP200
Hua Hua
Tau Wae: ALF40G682KP200
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALU 6800UF 20% 200V PRESSFIT
Ngā Rauemi: ALF40G682KP200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
96 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALF40G682KP200
Tau Wae ALF40G682KP200 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALU 6800UF 20% 200V PRESSFIT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3605 pcs Pepa Raraunga ALF40G682KP200.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.969" Dia (50.00mm)
Raupapa ALF40 Ripple Current @ Low Frequency 9.08A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 12.29A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole, Press-Fit Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.984" (25.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 26 mOhms
Teitei - Tae (Max) 4.213" (107.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 36 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 6800µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 36 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 6800µF