ALF40G222FP350
Hua Hua
Tau Wae: ALF40G222FP350
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALU 2200UF 20% 350V PRESSFIT
Ngā Rauemi: ALF40G222FP350.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALF40G222FP350
Tau Wae ALF40G222FP350 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALU 2200UF 20% 350V PRESSFIT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5123 pcs Pepa Raraunga ALF40G222FP350.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.772" Dia (45.00mm)
Raupapa ALF40 Ripple Current @ Low Frequency 6.79A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 12.06A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole, Press-Fit Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.984" (25.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 53 mOhms
Teitei - Tae (Max) 4.213" (107.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 77 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 77 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 2200µF