ALF40C681EH350
Hua Hua
Tau Wae: ALF40C681EH350
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALU 680UF 20% 350V PRESSFIT
Ngā Rauemi: ALF40C681EH350.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
216 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALF40C681EH350
Tau Wae ALF40C681EH350 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALU 680UF 20% 350V PRESSFIT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13669 pcs Pepa Raraunga ALF40C681EH350.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.575" Dia (40.00mm)
Raupapa ALF40 Ripple Current @ Low Frequency 3.99A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 8.39A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole, Press-Fit Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 114 mOhms
Teitei - Tae (Max) 2.441" (62.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 177 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 177 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 680µF