ALF40C471DE400
Hua Hua
Tau Wae: ALF40C471DE400
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALU 470UF 20% 400V PRESSFIT
Ngā Rauemi: ALF40C471DE400.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALF40C471DE400
Tau Wae ALF40C471DE400 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALU 470UF 20% 400V PRESSFIT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12801 pcs Pepa Raraunga ALF40C471DE400.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa ALF40 Ripple Current @ Low Frequency 2.5A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.73A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole, Press-Fit Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 192 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 300 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 300 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 470µF