ALF20G561EL600
KEMETKEMET
ALF20G561EL600 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALF20G561EL600
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALU 560UF 20% 600V PRESSFIT
Ngā Rauemi: ALF20G561EL600.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALF20G561EL600
Tau Wae ALF20G561EL600 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALU 560UF 20% 600V PRESSFIT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5328 pcs Pepa Raraunga ALF20G561EL600.pdf
Putanga - Kua tohua 600V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.575" Dia (40.00mm)
Raupapa ALF20 Ripple Current @ Low Frequency 4.04A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 8.57A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole, Press-Fit Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.984" (25.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 163 mOhms
Teitei - Tae (Max) 3.228" (82.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 235.6 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 560µF 600V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 235.6 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 560µF