ALF20G272KP400
KEMETKEMET
ALF20G272KP400 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALF20G272KP400
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALU 2700UF 20% 400V PRESSFIT
Ngā Rauemi: ALF20G272KP400.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
96 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALF20G272KP400
Tau Wae ALF20G272KP400 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALU 2700UF 20% 400V PRESSFIT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3942 pcs Pepa Raraunga ALF20G272KP400.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.969" Dia (50.00mm)
Raupapa ALF20 Ripple Current @ Low Frequency 7.11A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 11.13A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole, Press-Fit Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.984" (25.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 45 mOhms
Teitei - Tae (Max) 4.213" (107.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 66 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 2700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 66 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 2700µF