ALF20G223EH063
KEMETKEMET
ALF20G223EH063 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALF20G223EH063
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALU 22000UF 20% 63V PRESSFIT
Ngā Rauemi: ALF20G223EH063.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALF20G223EH063
Tau Wae ALF20G223EH063 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALU 22000UF 20% 63V PRESSFIT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9113 pcs Pepa Raraunga ALF20G223EH063.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi -
Raupapa ALF20 Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Ētahi Ingoa 399-16377
A553HK223M063G
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole, Press-Fit
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Te kaha 22000µF Nga tono General Purpose