ALF20G152EG250
KEMETKEMET
ALF20G152EG250 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALF20G152EG250
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALU 1500UF 20% 250V PRESSFIT
Ngā Rauemi: ALF20G152EG250.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
216 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALF20G152EG250
Tau Wae ALF20G152EG250 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALU 1500UF 20% 250V PRESSFIT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9266 pcs Pepa Raraunga ALF20G152EG250.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.575" Dia (40.00mm)
Raupapa ALF20 Ripple Current @ Low Frequency 5.29A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.58A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole, Press-Fit Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.984" (25.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 69 mOhms
Teitei - Tae (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 89 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 89 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 1500µF