ALF20C821DL400
KEMETKEMET
ALF20C821DL400 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALF20C821DL400
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALU 820UF 20% 400V PRESSFIT
Ngā Rauemi: ALF20C821DL400.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALF20C821DL400
Tau Wae ALF20C821DL400 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALU 820UF 20% 400V PRESSFIT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10754 pcs Pepa Raraunga ALF20C821DL400.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa ALF20 Ripple Current @ Low Frequency 3.7A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.09A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole, Press-Fit Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 127 mOhms
Teitei - Tae (Max) 3.228" (82.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 181 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 820µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 181 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 820µF