ALF20C562FP200
KEMETKEMET
ALF20C562FP200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALF20C562FP200
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALU 5600UF 20% 200V PRESSFIT
Ngā Rauemi: ALF20C562FP200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALF20C562FP200
Tau Wae ALF20C562FP200 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALU 5600UF 20% 200V PRESSFIT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3628 pcs Pepa Raraunga ALF20C562FP200.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.772" Dia (45.00mm)
Raupapa ALF20 Ripple Current @ Low Frequency 8.51A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 12.16A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole, Press-Fit Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 29 mOhms
Teitei - Tae (Max) 4.213" (107.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 42 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 5600µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 42 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 5600µF