ALF20C391DC350
KEMETKEMET
ALF20C391DC350 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALF20C391DC350
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALU 390UF 20% 350V PRESSFIT
Ngā Rauemi: ALF20C391DC350.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALF20C391DC350
Tau Wae ALF20C391DC350 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALU 390UF 20% 350V PRESSFIT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15304 pcs Pepa Raraunga ALF20C391DC350.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa ALF20 Ripple Current @ Low Frequency 1.82A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.07A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole, Press-Fit Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 259 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 386 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 390µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 386 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 390µF