ALF20C123EL100
KEMETKEMET
ALF20C123EL100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALF20C123EL100
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALU 12000UF 20% 100V PRESSFT
Ngā Rauemi: ALF20C123EL100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
216 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALF20C123EL100
Tau Wae ALF20C123EL100 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALU 12000UF 20% 100V PRESSFT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7028 pcs Pepa Raraunga ALF20C123EL100.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.575" Dia (40.00mm)
Raupapa ALF20 Ripple Current @ Low Frequency 9.14A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.45A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole, Press-Fit Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 27 mOhms
Teitei - Tae (Max) 3.228" (82.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 31 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 12000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 31 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 12000µF