ALF20C122ED200
KEMETKEMET
ALF20C122ED200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALF20C122ED200
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALU 1200UF 20% 200V PRESSFIT
Ngā Rauemi: ALF20C122ED200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
216 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALF20C122ED200
Tau Wae ALF20C122ED200 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALU 1200UF 20% 200V PRESSFIT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14143 pcs Pepa Raraunga ALF20C122ED200.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.575" Dia (40.00mm)
Raupapa ALF20 Ripple Current @ Low Frequency 4.02A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.69A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole, Press-Fit Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 99 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 124 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 1200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 124 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 1200µF