ALF20C102EL400
KEMETKEMET
ALF20C102EL400 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALF20C102EL400
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALU 1000UF 20% 400V PRESSFIT
Ngā Rauemi: ALF20C102EL400.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALF20C102EL400
Tau Wae ALF20C102EL400 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALU 1000UF 20% 400V PRESSFIT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6431 pcs Pepa Raraunga ALF20C102EL400.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi -
Raupapa ALF20 Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Ētahi Ingoa 399-16375
A533HP102M400C
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole, Press-Fit
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Te kaha 1000µF Nga tono General Purpose