ALC40C821EL450
KEMETKEMET
ALC40C821EL450 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALC40C821EL450
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
Ngā Rauemi: ALC40C821EL450.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALC40C821EL450
Tau Wae ALC40C821EL450 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7436 pcs Pepa Raraunga ALC40C821EL450.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.575" Dia (40.00mm)
Raupapa ALC10 Ripple Current @ Low Frequency 4.47A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 8.78A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Ētahi Ingoa 399-5682
A571HP821M450C
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 85 mOhms
Teitei - Tae (Max) 3.150" (80.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 820µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 820µF